Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kożuszki-Parcel - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

7 000 zł8 786 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki prawie 9000 m w doskonałej lokalizacji Sochaczew, ul. Poznańska Oferuję do wynajęcia atrakcyjną działkę o powierzchni prawie 9000 m , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

64,04 zł/m²60,90 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia wykończony lokal usługowo-handlowy o łącznej powierzchni 60,90m2 za cenę 3900,00zł netto. Wejście od ulicy Mały Rynek na tyłach Pasażu Handlowego Stara Przędzalnia

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 24 m , położona w Żyrardowie przy ul. Kościuszki, na 1. piętrze. Wynajem możliwy od maja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Żyrardów

Żyrardów(Kożuszki-Parcel + 22 km)

40 zł/m²144 m² 5 760 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę 144m2 piętro pierwsze 3 odrębne pomieszczenia plus zaplecze socjalne w nowej kamienicy z 2012 roku Lokal idealny na działalność handlowo-usługową biurowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

29 484 €7 560 m² 3,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 7560m2 w Sochaczewie standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir 10 doków bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kaźmierów

Kaźmierów(Kożuszki-Parcel + 3 km)

10 000 zł470 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w nowym obiekcie w pobliżu Sochaczewa, przy trasie dk50, 12 km od Węzła Wiskitki (autostrada A2) oraz 55 km od Warszawy. Przedmiot najmu to magazyn o powierzchni 470.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Adamów

Adamów(Kożuszki-Parcel + 24 km)

19 000 zł500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z częścią biurową adamów/żuków, dostępna od zaraz dla kogo? To idealna propozycja dla przedsiębiorcy poszukującego funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Waleriany

Waleriany(Kożuszki-Parcel + 25 km)

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt usługowo-biurowo-handlowy w miejscowości Waleriany- z dojazdem główną drogą. Do wynajęcia 3 lokale o łącznej powierzchni 120 m2- w całości lub niezależnie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Błonie

Błonie(Kożuszki-Parcel + 21 km)

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 8800 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł500 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o powierzchni 500 m2 stanowiący część działki ew. nr 1910/29, obr.Sochaczew Boryszew. Teren najmu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta idealne dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz świetną lokalizację. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Kożuszki-Parcel

Kożuszki-Parcel,mazowieckie

22 zł/m²130 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy położony na terenie ogrodzonej działki usługowej. Wydzielone miejsca parkingowe na terenie działki - teren wyłożony kostką. Obiekt monitorowany. Istnieje możwliość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij