Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Kożuszki-Parcel – oferty sprzedaży i najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Passowska

Sochaczewska,Błonie(Kożuszki-Parcel + 21 km)

8 944 €2 236 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 2236 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany, ul. Trakt św. Jana Pawła II

Teresin(Kożuszki-Parcel + 8 km)

22 579 €7 056 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 7 056 mkw, położony w niedalekiej odległości od Warszawy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Chodakowska

Chodaków,Sochaczew(Kożuszki-Parcel + 6 km)

4 300 000 zł12 973 m² 331,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 310 m²

Na sprzedaż kompleks magazynowo-biurowy zlokalizowany w Sochaczewie, dzielnica Chodaków (teren dawnych zakładów włókien sztucznych Chemitex), przy ul. Chodakowskiej. Nieruchomość posiada dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Kozerki

Kozerki(Kożuszki-Parcel + 24 km)

47 900 zł1 180 m² 40,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesna powierzchnia magazynowa z częścią biurową. Duży plac manewrowy, pełny monitoring. Media: prąd, woda, gaz, szambo, światłowód Produkcja: jest możliwa i akceptowalna. Hala jest.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kaźmierów

Kaźmierów(Kożuszki-Parcel + 3 km)

10 000 zł470 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn w nowym obiekcie w pobliżu Sochaczewa, przy trasie dk50, 12 km od Węzła Wiskitki (autostrada A2) oraz 55 km od Warszawy. Przedmiot najmu to magazyn o powierzchni 470.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wiskitki

Wiskitki(Kożuszki-Parcel + 17 km)

46 295 €9 850 m² 4,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala 9850 m2, wiskitki, a2. Możliwość najmu mniejszych i większych modułów - na zapytanie. Standard: magazyn klasy A Doki Bramy z poziomy "0" Wysokie składowanie Posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Grodziska

Łąki,Błonie(Kożuszki-Parcel + 21 km)

13 421 000 zł4 577 m² 2 932,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 527 m²

Na sprzedaż magazyn położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej, z dogodnym dojazdem, zaledwie 30 minut od Warszawy. Możliwości wykorzystania nieruchomości obejmują magazynowanie, składowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Błonie

Traugutta,Błonie(Kożuszki-Parcel + 21 km)

14 625 €3 250 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 3250 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2 tryskacze esfr wysokość w świetle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Olimpijska

Czerwonka,Sochaczew(Kożuszki-Parcel + 6 km)

16 000 €4 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 4000 m2 zlokalizowana Sochaczew standard: wysokość wnętrza 10 m nośność posadzki 5t/m2 doki ładunkowe bramy poziom "0" dostęp tir świetliki 24 godzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żyrardów

Żyrardów(Kożuszki-Parcel + 22 km)

10 800 zł4 315 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni 340 m2 znajdująca się na działce o powierzchni około 4200 m2 w centrum Żyrardowa. Hala do tej pory wykorzystywana była pod produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kożuszki-Parcel

Kożuszki-Parcel,mazowieckie

1 499 000 zł420 m² 3 569,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Ze względu na stan zdrowia, sprzedam restaurację położoną przy głównej trasie Warszawa - Poznań, 4 min. od Muzeum Chopina w Żelazowej Woli (w tym roku przyjedzie tu ok. 4-6 mln. klientów ze.

Szczegóły ogłoszenia